Griffie Maastricht

 

Judith Goossens, griffier, manager van het team griffie, gemeente Maastricht

Met welke vraag kwam je bij Kern Konsult terecht?

Wij zochten iemand die ons kon helpen bij het werken aan de samenwerking, de veiligheid en het vertrouwen binnen ons team. Er was de afgelopen 2,5 jaar veel verandering binnen het team, veel onrust. Het complexe krachtenveld waarin de griffie opereert vraagt juist om een sterk en hecht team dat samen optrekt en op elkaar kan vertrouwen.

Hoe heeft Kern Konsult je geholpen?

In een traject van 6 maanden heeft Ernst ons geholpen de samenwerking te verbeteren en veiligheid en vertrouwen binnen het team te bewerkstelligen.

Ernst voert ogenschijnlijk geen regie maar ondertussen toch wel degelijk. Hij is terughoudend, heel neutraal, onpartijdig. Hij zorgt voor veiligheid en vertrouwen en benadrukt het positieve. Ernst plaatst individuele mensen op de voorgrond.

Zijn rustige uitstraling en coachende houding spreken aan. Het voelde voor alle teamleden goed, echt veilig.

Hoe tevreden ben je met de aanpak?

“Ik ben heel tevreden. De veiligheid is hersteld. Het is nu een ‘going concern’. Wel merk ik dat we af en toe nog de losse eindjes in de samenwerking moeten afhechten en de tijd moeten nemen om dingen uit te spreken. De ‘10 golden rules’ van Ernst helpen ons hierbij.”

Meer weten over de ‘10 golden rules’ en de aanpak van Ernst? Neem contact op.